« Srpanj 2020 »

Slobodne aktivnosti
  • Školski zbor

Zbor je  aktivnost u našoj školi u kojoj sudjeluje veliki broj naših učenika  učenika. Oni su i vrlo vrijedni jer sudjeluju na svakoj priredbi u školi, ali i izvan škole. Do sada su u svom radu bili više nego uspješni, a za sve je odgovorna njihova voditeljica, nastavnica Milunka Gora.

• Modelarska

Ovu sekciju u kojoj učenici rade različite makete vodi nastavnik  Davor Let.  Za sada je ondje tek četvero učenika koji doslovno obožavaju tu sekciju . Održava se četvrtkom , a učenicima je želja raditi makete iz graðevinske tehnike i modele iz poljoprivredne sekcije .

Prometna sekcija- vrijedno se pripremala i polagala ispite kako bi mogla djelovati kao školska patrola, a od nove će školske godine krenuti u akciju.

• Kreativna radionica

Riječ je o sekciji koja djeluje tijekom cijele godine, posebice sada kada postoji i adekvatan prostor u kojem učenici uz voditelje izraðuju različite ukrasne i uporabne predmete za prodajne izložbe ili druge prigode. Voditeljica je Milunka Gora zajedno sa učiteljicom Sanjom Tunuković.

• Likovna sekcija

Sekciju vodi učiteljica Mia Marušić. Učenici na sekciji izrađuju likovne radove za različita natjecanja i smotre. Sekcija se održava svakog četvrta 7 sat.

• Dramsko - recitatorske sekcije

Učiteljice razredne nastave u matičnoj i područnim školama pripremaju djecu tijekom školske godine za nastupe na školskim priredbama i u ostalim prigodama. Već se sada otkrivaju mladi talenti, a možda i buduće zvijezde jer djeca rado sudjeluju u radu tih sekcija.

• Literarno - recitatorska sekciju za učenike viših razreda vode učiteljice hrvatskoga jezika  Anica Jukić i Gabrijela Zajačko Budimir..

• Web sekcija

Ova sekcija okuplja dvanaestak učenika sedmih i osmih razreda naše škole. Učenici sakupljaju potrebne podatke za izradu službenih školskih web stranica. Znamo da web stranica ne smije biti statična, njezin sadržaj se mora mijenjati tokom cijele školske godine.  Voditeljica ove sekcije je učiteljica Blaženka Knežević.

• LOGO

Na ovoj sekciji učenici rade u programskom jeziku MSW LOGO. Izrađuje razne problemske zadatke i pripremaju se za natjecanja. Učenici naše škole postigli su zapažene rezultate šk. godine 2009./10. učenik Zlatko Dolić osvojio je 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike.

Školske godine 2012./13. učenik Luka Namačinski plasirao se na državno natjecanje i postigao značjan rezultat.