« Travanj 2020 »

Pokladni utorak
Autor: Blaženka Knežević, 26. 2. 2020.

Dana 25. veljače, u našoj je školi šareno, veselo i razigrano uprizoren pokladni utorak, posljednji dan poklada, maškara i razigranih kostima. Učenici od 1. do 4. razreda u dvorani su zajedno sa svojim učiteljicama organizirali ples pod maskama, karaoke i razne igre, dok su učenici od 5. do 8. razreda prva dva školska sata izrađivali plakate na temu maškara. Svi su uložili mnoštvo truda, ljubavi i mašte te dokazali kako zajedničkim snagama mogu učiniti puno! Plakat 8. a razreda proglašen je najkreativnijim te im je uručena simbolična nagrada i priznanje!

Pokladni utorak
Autor: Blaženka Knežević, 26. 2. 2020.