« Travanj 2020 »

Maškare u Vukovaru

4.b razred

3. b razred

U subotu, 22. veljače 2020. godine od perivoja dvorca Eltz do središta grada prošla je vesela povorka formirana od 25 maskiranih skupina. Sudjelovalo je oko 720 djece iz vukovarskih dječjih vrtića te svih osnovnih škola koji su svojim smijehom, razigranošću, glazbom,  plesom i maštovitim kostimima uljepšali subotnje prijepodne. Našu školu su predstavili veseli i rasplesani učenici 3.b i 4.b razreda, pod vodstvom svojih učiteljica Edite Kery i Biserke Božić, okupljeni u dva afrička plemena Masai i Makua. Veselim maškarama je zamjenica gradonačelnika Ivana Mujkić predala ključeve grada, a na kraju su dodijeljene nagrade najboljim skupinama. Prva dva mjesta su osvojili naši vrtićanci , a treći su bili Veseli crnci – pleme Makua, 4.b razred naše škole.

fotogalerija

Maškare u Vukovaru