« Travanj 2020 »

VIRTUALNE UČIONICE
Autor: Ivana Dragšić, 17. 3. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

vjerojatno ćemo svi pamtiti 18. dan ožujka 2020.godine, dan kada počinjemo službeno održavati nastavu i učiti u virtualnim učionicama!
Izvucimo najbolje iz ove situacije i prigrlimo sve prednosti budućnosti koja nam kuca na vrata (prilagodljivo vrijeme održavanja nastave, svrhovita upotreba tehnologije, rad iz udobnosti svog doma,..).

LINK NA VIRTUALNE UČIONICE ZA UČENIKE OD 5. DO 8. RAZREDA:

Upute za korištenje aplikacije Teams: https://www.youtube.com/watch?v=ZBnab9kabHY&list=PLnPZ75fRJskOPddeb6k7NuG1kQZkDA7UK&index=2&t=77s&fbclid=IwAR1_qn34LYVbBdHsPESqaZkoBRzc0QzQqtqWkSpISdObglGZ-68AKflar58

Potrebno je redovito pratiti obavijesti i upute koje šalju razrednici i učitelji te izvršavati aktivnosti i zadatke koje šalju. Obavezno je u virtualnoj učionici biti aktivan svaki dan u tjednu jer je raspored sati isti kao i kad smo u školi. Svaka neaktivnost učenika koja traje duže od 24 sata vodi se kao izostanak s nastave te ga je potrebno opravdati. Učitelji imaju uvid tko je i koliko aktivan te će u skladu s tim voditi bilješke u e-Dnevniku.

Naravno, program na HRT3 i Sportskoj televiziji možete pratiti, ali odlazak u virtualnu učionicu nemojte preskakati jer svaki učitelj ima svoj raspored i tempo kojim obrađuje nastavno gradivo tako da se možda sadržaj neće poklapati (nešto ste već naučili, a nešto još niste počeli).

RASPORED OBRAZOVNOG TV PROGRAMA i VIDEO LEKCIJA:

UČENICI OD 1. DO 4.RAZREDA prate program Škola na Trećem uz konzultacije s učiteljicama.